türk okan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

türk okan

zengin bir forum

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BU da aylık astrolojiniz...bakın bakalım neler var..:)

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

İş/Hobiler : basketball,internet

BU da aylık astrolojiniz...bakın bakalım neler var..:) Empty
MesajKonu: BU da aylık astrolojiniz...bakın bakalım neler var..:)   BU da aylık astrolojiniz...bakın bakalım neler var..:) Icon_minitimeCuma Nis. 18, 2008 10:05 pm

KOÇ
Hayal ettiğin sorumluluğu sonunda üzerine aldın. Bakalım bunun altından nasıl kalkacaksın? Çünkü hırsın ve inadın yüzünden, boyundan büyük işlere kalkışıyorsun çoğu zaman. Umarım bu defa baltayı taşa vurmazsın ve planların yolunda gider. Moral bozmak değil amacım. Sadece dikkatli olmaya davet ediyorum seni.

BOĞA
Mutluluk ve mutsuzluk, şu sıralar nedense hayatında pek bir eşit durumda. melankoliklik mi, çılgınlık mı bir türlü karar veremiyorsun. Herhalde mevsimlerin değişkenliği seni de vurdu. Kafandaki olumsuzlukları bir kenara bırak da rahat bir nefes al artık. Yersiz endişelerin şu sıralar hayatında yeri yok. Sen eğlenmeye bak!

İKİZLER
Hayatındaki denge unsuru kimdir nedir bilinmez, ama bu konudaki başarın, gözlerimi yaşartmıyor değil doğrusu. Düzene giren o kadar çok şey olmuş ki hayatında, buna inanası gelmiyor insanın. Hemen her konuda başarın artmış ve en önemlisi de huzurlusun. Aman dikkat! Bu durumun bozulması seni epey üzer. Yanlış herhangi bir şey yapma da bu durumun devam etsin, olur mu?

YENGEÇ
Tekdüze olan sosyal hayatını hareketlendirmek senin elinde. Bunu her fırsatta söylememe rağmen, sen hala yerinde sayıyorsun. Bu mutsuz tavrını çöpe atma vakti gelmedi mi artık? Sana tavsiyem, hemen soluğu bir spor merkezinde veya alışveriş yapabileceğin bir yerlerde al. Bu ilk etapta sana moral kazandıracak. Gerisi de sana kalıyor artık.

ASLAN
Hiç beklenmedik bir anda, asla tasvip etmeyeceğin bir ilişki yaşıyorsun. Bu, nasıl olduysa seni mutlu da etmeye başladı. Demek ki her zaman bu kadar sabit fikirli olmamak gerekiyormuş, değil mi? Neyse, sen bunu anlamışsındır zaten. Ne de olsa görünen o. Bana kalırsa anının tadını çıkarmaya devam et. Bu fırsatlar her zaman yakalanmıyor ne de olsa.

BAŞAK
Bazı zaafların yüzünden yanlış kararlar vermişsin ve sonunda kendini bir çıkmazın içinde bulmuşsun. Şimdi o çıkmazdan kendini nasıl kurtaracağını mı düşünüyorsun? Cevap ortada! Enayi yerine konmaktan vazgeç ve tavrını bazı insanlara karşı değiştir. Bu, gerçekten de seni rahatlatacak ve daha doğru bir yola yönlendirecek.

TERAZİ
Okuldaki bazı sorunların yüzünden hayata sırt çevirmişcesine keyifsiz ve mutsuzsun. Bu durum çevrendekileri de bir hayli üzüyor. Sana demedim mi, çözülemeyecek hiçbir problem yoktur diye? Neden hala ümitsizsin? Sana hiç yakışmıyor, haberin olsun. Silkelenmenin vakti geldi de geçiyor. Göreceksin ki, kendine geldiğin anda her şey yoluna girecek.

AKREP
Yorgunluk, şu sıralar hayatının bir parçası adeta. Dur durak bilmeden her şeye yetişmeye çalışıyor, bunu şimdilik başarıyorsun. Ama daha fazla üstesinden gelebileceğin konusunda şüpheliyim. En yakın zamanda hayatına bir çeki düzen vermelisin aksi halde sağlığın tehlikeye girebilir. Biraz düzenli uyku, en iyi ilaç olacak sana.

YAY
Sıkıntıların var ve yorulmuş gibisin. Ama bir şey var ki, seni dimdik ayakta tutmayı başarıyor. Sen de farkında olmalısın ki, bundan güç alıyorsun resmen. Sana tavsiyem, ne olursa olsun bu güç kaynağına sırtını çevirme. Her şeyin yoluna girmesinde sana öyle yardımı dokunacak ki! Şimdilik çok da farkında değilsin belki, ama inan bana, beklemeye değer!

OĞLAK
Eğlence sektörünün kraliçesi olmaya niyetlendin de bizim mi haberimiz yok acaba? Gezme tozma işlerini biraz abarttın galiba? Bana göre hiçbir problem yok, ama maddi açıdan ailenle ters düşmene az kaldı. Unutma, her şey dozunda yaşanınca güzel. Sonradan burnundan geleceğine, önlemini hemen al bana kalırsa.

KOVA
Çılgın Kova yine iş başında ve kimbilir ne dolaplar döndürüyor. Bu kadar entrikayı hangi arada hayata geçiriyorsun, anlamıyorum. Herhalde bu bir yaşam biçimi oldu artık senin için. Ama çevrende kredin büyük. Kimse sana kızamıyor. Sen de bunun bilincinde, elinden geleni ardına koymuyorsun. Ne diyeyim, hakkında hayırlısı! Yine de biraz uslansan hiç fena olmayacak.

BALIK
Arzu ettiğin bazı şeyler için bir plan yapmışsın ve bu planın sana getirisi çok büyük olacak, tabii eğer hayata geçirmeyi başarırsan. Etrafındaki insanlardan da büyük takdir topluyorsun bu konuda. Morale hiç mi hiç ihtiyacın yok. Üstelik şu sıralar moral eksikliği olanlara dağıtıyorsun bile. Seni sadece tebrik ediyorum. Hep böyle devam et!

alıntıdır..
https://okan.forumdizini.com

BU da aylık astrolojiniz...bakın bakalım neler var..:)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-