türk okan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

türk okan

zengin bir forum

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

IKINIZI DE HARCARIM

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

İş/Hobiler : basketball,internet

IKINIZI DE HARCARIM Empty
MesajKonu: IKINIZI DE HARCARIM   IKINIZI DE HARCARIM Icon_minitimeC.tesi Nis. 19, 2008 10:35 am

Bir davada tanıklık etmesi için kürsüye yaşlı bir teyzeyi çağırırlar. Kadın yerine oturur ve davalının avukatı kadına yaklaşır...
- Bayan Jones... Beni tanıyor musunuz?
Yaşlı teyze cevap verir : - Ah evet Bay Williams sizi çocukluğunuzdan beri tanıyorum. Siz taa o zamanlar bile aileniz için tam bir baş belasıydınız. Sürekli yalan söylüyorsunuz, karınızı komşunuzla aldatıyorsunuz, en yakınım dediğiniz insanların arkasından konuşuyorsunuz, 2 dolar fazla kazanmak için herkesi
satarsınız...
Davalının avukatı başta olmak üzere bütün salon şok olur. Adam ne yapacağını bilemez bir halde kadına tekrar sorar :
- Peki Bayan jones, ya karşı tarafın avukatını tanıyor musunuz?
Kadın yine cevaplar : - Elbette tanıyorum. Çocukluğunda ona dadılık yapmıştım.. Tembel, ödlek ve alkolik adamın tekidir..Etrafında bir tek dostu yoktur ve herkes
onun hala geceleri altına kaçırdığını söylüyor..
Yine herkes şokta..Bütün salonu bir uğultu kaplar.. Hakim kürsüye tak tak vurup
herkesi susturur ve her iki tarafin avukatını da kürsüye çağırır ve ikisine de eğilmelerini söyleyerek kulaklarına şunu fısıldar...
- Eğer bu kadına beni tanıyıp tanımadığını sorarsanız ikinizi
de harcarım
https://okan.forumdizini.com

IKINIZI DE HARCARIM
1 sayfadaki 1 sayfası